EINDELOOS Gallery presenteert een inspirerende mix van kunst, design en ambacht in het hart van Eindhoven
In het bruisende hart van Eindhoven, op de tweede etage van het Piazza, nodigt EINDELOOS Gallery bezoekers uit voor een unieke kunstbeleving waarin creativiteit, vakmanschap en vernieuwing samenkomen. De galerie brengt een zorgvuldig samengestelde collectie van hedendaagse kunstenaars en ontwerpers samen en biedt bezoekers een verrassende ontdekkingstocht langs uiteenlopende disciplines, stijlen en materialen.
Met een wisselend aanbod van kunstenaars iedere drie maanden blijft EINDELOOS continu vernieuwen en inspireren. Van moderne juwelen en mixed media tot glaskunst, meubelontwerp, keramiek en expressieve schilderkunst: iedere kunstenaar vertelt een eigen verhaal en laat zien hoe kunst emotie, innovatie en ambacht met elkaar verbindt.
Onder de deelnemende kunstenaars bevinden zich onder anderen:
- CouturedeMur van Tilly Zegers, bekend om haar levensgrote kunstwerken van zuiver wollen interieurstoffen die niet alleen visuele blikvangers zijn, maar ook bijdragen aan de akoestiek en sfeer van een ruimte.
- Jade Houben, een jonge Belgische ontwerper die met haar collectie Vibroyant moderne technologie combineert met traditioneel handwerk en kleurrijke, dynamische juwelen creëert.
- Magic Metal Originals van Durk van der Ploeg, die afgedankte apparaten transformeert tot unieke organische kunstobjecten met een eigen signatuur.
- Willem Janssen van Collerart, die schilderkunst, airbrush en gerecyclede materialen samenbrengt in expressieve en kleurrijke creaties.
- Goda Lioudianskyte, die met gelaagde structuren en texturen krachtige mixed media werken ontwikkelt.
- Dirry de Bruin, bekend om haar karaktervolle glaskunst en iconische stolpvazen.
- Werner Neumann, meubelontwerper uit Eindhoven die sculpturale objecten creëert geïnspireerd op organische vormen en berkenschors.
- Ossama Dower, kunstenaar uit Syrië, die met expressieve schilderijen persoonlijke verhalen en emoties vertaalt naar krachtige beelden.
- Jolein van den Bogaart, keramiste die handgevormde objecten maakt met zachte lijnen, organische vormen en levendige glazuren.
EINDELOOS Gallery richt zich op kunstliefhebbers, verzamelaars, interieurprofessionals en bezoekers die op zoek zijn naar bijzondere objecten met karakter en authenticiteit. De galerie vormt daarnaast een inspirerende ontmoetingsplek waar kunst toegankelijk wordt gemaakt voor een breed publiek.
“EINDELOOS ontdekken, EINDELOOS verrast worden” vormt daarbij de rode draad van de galerie. Iedere expositie biedt opnieuw een frisse combinatie van kunstenaars en disciplines, waardoor bezoekers telkens een nieuwe ervaring beleven.
De galerie is geopend van donderdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur.
Over EINDELOOS Gallery
EINDELOOS Gallery is gevestigd in Piazza en presenteert een wisselende collectie van hedendaagse kunstenaars en ontwerpers uit binnen- en buitenland. Met een focus op originaliteit, ambacht en vernieuwing biedt de galerie een podium aan makers die ieder op hun eigen manier grenzen verleggen tussen kunst, design en expressie.
Meer informatie
Website: www.eindeloosgallery.nl Locatie: Piazza Center, 2e etage
